Eindstanden Trekkertrek Fochteloo 2018

Standaard 2800 kg

eind plaats

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1e trek

2e trek

3e trek.

totaal

1

Peter de Jong

't Zand

Ford 4600

100

83,58

 

183,58

2

Gert Vogelzang 

Boerakker                

International 633

90,03

89,19

 

179,22

3

Wim Roeles

Huis ter Heide

Ford Major

78,45

98,25

 

176,7

4

Michiel van Harten

Fochteloo

Fiat 640

95,48

79,18

 

174,66

5

Koen Wildschut

Zevenhuizen

David Brown 990

97,81

74,27

 

172,08

6

Marvin Gritter

Nuis

International 533

91,62

79,13

 

170,75

7

Jan Zwama

Leek

International 433

83,12

81,77

 

164,89

8

Joep Engel

Oudkarspel

Deutz 5206

78,02

77,55

 

155,57

9

Jan Wildschut

Nuis

David Brown 990

78,61

75,3

 

153,91

10

Jaco van Houten

Boerakker

Inter 633

70,58

76,59

 

147,17

11

Gerke Vogelzang

Boerakker

Inter 633

70,87

69,34

 

140,21

12

DanielReinbergen

Zorgvlied

Massey Ferguson 155

51,74

75,51

 

127,25

13

Peter Veenstra

Doezum

International 633

66,89

53,04

 

119,93

Standaard 3500 kg

eind plaats

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1e trek

2e trek

3e trek.

totaal

1

Peter Westgeest

Houtigehage

International 844s

100

100

 

200

2

Willem Pander

Gorredijk

Deutz 8006

99,24

100

 

199,24

3

Bert Jan Hofstra

Oudehorne

International 844

99,05

100

 

199,05

4

Rene Westgeest

Houtigehage

Fendt 308 ls

91,99

98,28

 

190,27

5

Jouke Bouma

Oldehove

IHC 856

81,02

93,12

 

174,14

6

Wim de With

Boerakker

Fendt 106ls

92,31

77,09

 

169,4

7

Peter de Jong

't Zand

Ford 4600

89,43

71,42

 

160,85

8

J. Kruims

Zevenhuizen

Fendt 108 ls

75,15

79,76

 

154,91

9

Joep Engel

Oudkarspel

Deutz 5206

65,46

80,29

 

145,75

10

Gert Vogelzang

Boerakker

International 633

70,91

73,96

 

144,87

11

Nieko Boer

Smilde

David Brown 990

72

66,64

 

138,64

12

Arnold Platje

Dalfsen

Deutz D6806

63,5

64,42

 

127,92

 

Standaard 4500 kg

eind plaats

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1e trek

2e trek

3e trek.

totaal

1

Jan Hingstman

Loon

Deutz 7506

97,88

99,31

 

197,19

2

Danny de Jong

Zevenhuizen

Ford  6500

99,53

95,63

 

195,16

3

Koen Wildschut

Zevenhuizen

International 856 xl

98,72

93,99

 

192,71

4

Willem Kuipers

Surhuizum

John Deere 3130

93,16

94,75

 

187,91

5

Jacob Wildschut

Zevenhuizen

International 844

92,21

95,64

 

187,85

6

Diedrik van Slooten

Zevenhuizen

Ford 7095

91,22

95,74

 

186,96

7

Bart Westgeest

Houtigehage

New Holland TI 90 a

92,15

90,84

 

182,99

8

Michiel de Vries

Fochteloo

Ford 7810 III

91,59

46,56

 

138,15

9

Martin Smits

Yde

Massey ferguson 1104

85,05

46,16

 

131,21

10

Patrick de Vries

Fochteloo

Case IH 856xl

93,09

11,35

 

104,44

Standaard 5500 kg

eind plaats

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1e trek

2e trek

3e trek.

totaal

1

Jordy Manning

Drouwenermond

Inter 956 xl

100

85,21

 

185,21

2

Peter Driesse

St. Maartensvlotbrug

International 1246

95,67

88,77

 

184,44

3

Wilko Vochteloo

Smilde

Massey Ferguson 1135

92,39

88,36

 

180,75

4

Roy Bomhof

Dalfsen

Volvo BM 800

93,42

80,17

 

173,59

5

Jan Ottens

Noordscheschut

Steyr 8130

81,22

89,77

 

170,99

6

Alwin Hatzmann

Beilen

Steyr  8130

82

88,36

 

170,36

7

Henk Smits

Noordwijk

Volvo BM 800

83,93

78,89

 

162,82

8

Marijn Hatzmann

Beilen

Steyr 8110

87,34

72,87

 

160,21

9

Anne van Dijk

Gieten

Case 1056 xl

80,88

78,95

 

159,83

10

Roy Selles

Beilen

Ursus 216

83,27

63,63

 

146,9

11

Tim Post

Gasteren

International 955

76,75

70

 

146,75

12

Henry Tingen

Haulerwijk

Ford 8210

80,35

65,7

 

146,05

13

Ard Stavenga

Oldehove

Case 1056 xl

82,47

59,16

 

141,63

14

Martin Smits

Yde

Massey Ferguson 1104

77,83

63,4

 

141,23

15

Anne te Velthuis

Gasselternijveen

International 1055

56,01

74,98

 

130,99

16

Mark Nap

Nijeholtpade

Fiat 1000dt Super

54,03

66,48

 

120,51

17

Jan Romar

Julianadorp

Volvo BM 700 turbo

57,25

62,7

 

119,95

18

Petra Boersema

Oldekerk

International 1246

57,61

60

 

117,61

19

Gertjan Deddens

Ter Apel

Ford  6810

56,23

56,37

 

112,6

Dis

Jan Jaap Hoogland

Burgerbrug

Farmall 806

84,72

88,34

 

DIS

DIS

Anjo van der Maas

Schagen

Fiat 88-94

89,95

90,7

 

DIS

DIS

Franke van der Lei

De Wilp

John Deere 3130 ls

92,32

90,57

 

DIS

B.M.

Laurens v/d Gun

Hijken

Deutz 13006

 

65,56

 

B.M.

B.M.

Sander

 

 

 

55,91

 

B.M.

B.M.

??

 

 

55,28

 

 

B.M.

B.M.

Mark Beijert

Waskemeer

John Deere  6310

 

53,3

 

B.M.

B.M.

Stefan Wolthoff

Nijeholtpade

International 1046t

 

15

 

B.M.

Standaard 7000 kg

eind plaats

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1e trek

2e trek

3e trek.

totaal

1

Sander Verwaijen

Hijken

Case 1455

93,62

95,74

 

189,36

2

Stefan Houweling

Grootegast

International 1246

91,55

86,09

 

177,64

3

Frank Roeles

Zeijen

Case IH 1056xl

83,04

87,17

 

170,21

4

Jakob de Vries

Marum

Volvo BM 810

85,54

82,66

 

168,2

5

Arno Aalbers

Fochteloo

Fendt 612

83,85

83,38

 

167,23

6

Martin Verschoor

't Zand

Fiat 88-94

60,47

86,52

 

146,99

7

Hilco Ausma

Zevenhuizen

John Deere 6920

53,84

88,94

 

142,78

8

Stefan Voorburg

Zevenhuizen

Fendt 712

81,87

55

 

136,87

9

Sipke Ausma

Zevenhuizen

John Deere 6820

51,81

80,34

 

132,15

10

Sander van der Linden

Nieuwehorne

Deutz  10006

47,67

47,37

 

95,04

11

Nicolaas Kwakena

 

TW-15

53,21

 

 

53,21

DIS

Jaap Drent

Zevenhuizen

Case IH 1455xl

85,92

93,3

 

DIS

Standaard 9000 kg

eind plaats

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1e trek

2e trek

3e trek.

totaal

1

Daniel Peeks

Hijken

Case 1455

93,41

100

 

193,41

2

Yordi Kleene

Balkbrug

New Holland T7050

89,89

91

 

180,89

3

Peter Burger

't Zand

Renault Ares 836

92,08

86,13

 

178,21

4

Brian Paas

Spier

MF 7616

82,14

83,22

 

165,36

5

Roelf Tienstra

De Wilp

John Deere 4640

82,39

67,47

 

149,86

6

Marvin Gritter

 

John Deere

62,3

63,53

 

125,83

7

Arjen Berghuis

Beilen

New Holland T7040

52,16

65,47

 

117,63

8

Luchtenberg

 

MF

59,09

 

 

59,09

DIS

Anne Feenstra

Makkinga

Deutz Agrostar 6.81

93,17

90,81

 

DIS

Standaard 11000 kg

eind plaats

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1e trek

2e trek

3e trek.

totaal

1

Arne Waninge

Fluitenberg

Fendt 926

100

83,35

 

183,35

2

Sander Verwaijen

Hijken

Case 1455

97,47

82,94

 

180,41

3

Rik van Dommelen

Heino

Fendt 926 vario

88,81

87,55

 

176,36

4

Niels Tigelaar

 

 

84,77

84,44

 

169,21

DIS

Mitchel Brugman

Balkbrug

Fendt 936

100

89,03

 

DIS

Standaard 13000 kg

eind plaats

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1e trek

2e trek

3e trek.

totaal

1

Arne Waninge

Fluitenberg

Fendt 926

89,82

99,56

 

189,38

2

Mitchel Brugman

Balkbrug

Fendt 936

100

51,42

 

151,42

3

Niels Tigelaar

Schoonebeek

John Deere 8630

57,54

56,75

 

114,29

Damesklasse 5500kg

eind plaats

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1e trek

2e trek

3e trek.

totaal

1

Susan Romar ( Danoontje Power)

Julianadorp

Fiat 88-94

98,36

97,06

 

195,42

2

Ilona van der Gun

Spier

John Deere 3650

91,45

94,44

 

185,89

Sport 3500kg

eind plaats

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1e trek

2e trek

3e trek.

totaal

1

Maine Ponne

Jubbega

Volvo BM 650

99,97

100

 

199,97

2

Black Ugly

Langezwaag

Belarus

100

75,17

 

175,17

3

Miko Ten Hoor

Waskemeer

Fiat

100

70,95

 

170,95

HobbySport 3500kg  Vrijdag

eind plaats

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1e trek

2e trek

3e trek.

totaal

1

Miko ten Hoor

Waskemeer

Fiat 85-90

48,84

 

 

48,84

HobbySport 7000kg  Vrijdag

eind plaats

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1e trek

2e trek

3e trek.

totaal

1

Wienco Remmelink

Een

Massey Ferguson 8160

91,99

 

 

91,99

2

Johny ten Hoor

Waskemeer

Fiat 160-90

91,15

 

 

91,15

3

Hepke Beintema

Waskemeer

Volvo BM 810

49,77

 

 

49,77

HobbySport 7000kg   Zaterdag

eind plaats

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1e trek

2e trek

3e trek.

totaal

1

Hilco

 

Inter 1455

99,92

100

 

199,92

2

Wienco Remmelink

Een

Massey Ferguson 8160

100

99,74

 

199,74

3

Johny ten Hoor

Waskemeer

Fiat 160-90

97,18

100

 

197,18

Oldstock

eind plaats

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1e trek

2e trek

3e trek.

totaal

1

Wolter Tiekstra

 

 

75,62

84,85

 

160,47

2

Patrick Smit

 

 

74

75,11

 

149,11

DIS

Jurjen Jensma

Kollum

 

96,91

84,25

 

DIS

Duo Klasse 15 Ton

eind plaats

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1e trek

2e trek

3e trek.

totaal

1

Anne Feenstra / Robin Aalders

 

 

100

65,76

 

165,76

2

Laurens Van de Gun/ Daniel Peeks

Assen

John Deere / Case 13006 / 1455

100

57,11

 

157,11

3

Rik van Dommelen / Roy Bomhof

Heino

Fendt / Volvo BM 926 / 800

100

55,71

 

155,71

4

 

 

Ferguson /

99,91

 

 

99,91

5

Martin Verschoor / Peter Burger

't Zand

Fiat / Renault Ares 88-94 / 836

97,71

 

 

97,71

6

Sipke Ausma / Hilco Ausma

Zevenhuizen

John Deere 6820 / 6920

88,79

 

 

88,79

7

Jaap Drent / Mark Beijert

Zevenhuizen

Case IH / IH 1455xl / 1055

85,71

 

 

85,71

8

Alwin Hatzmann / Jan Otten

Beilen

Steyr / Steyr 8130 / 8130

84,92

 

 

84,92

9

Franke van der Lei / Jacob de Vries

De Wilp / Marum

John Deere / Volvo BM 3130 ls / 810

83,6

 

 

83,6

10

Mts. van der Gun

Spier

Claes Axtion / John Deere 800 / 3650

65,19

 

 

65,19

11

Geweun gas der bij

Nijeholtpade

Fiat / Case 1000dt Super / 1056xl

58,05

 

 

58,05

12

Jouke Bouma / Ard Stavenga

Oldehove

International / International 1455 xl / 1056 xl

38,12

 

 

38,12

Duitse Klasse 8 Ton

eind plaats

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1e trek

2e trek

3e trek.

totaal

1

Daniel Peeks

Hijken

Case 1455

98,48

 

 

98,48

2

Frank Roeles

 

1056XL

97,9

 

 

97,9

3

Rowin Aalbers

Fochteloo

Fendt 612

96,21

 

 

96,21

4

Stefan Houweling

Grootegast

International 1246

96,03

 

 

96,03

5

Anne Feenstra

Makkinga

Deutz Agrostar 6.81

92,77

 

 

92,77

6

Jaap Drent

Zevenhuizen

Case IH 1455xl

86,86

 

 

86,86

4x4 Auto

eind plaats

Naam deelnemer

Woonplaats

type trekker

1e trek

2e trek

3e trek.

totaal

1

Rowin Aalbers

Fochteloo

Volkswagen Amarok

40,46

100

 

140,46

2

Jan Wicherts

Fochteloo

Chevrolet Pick Up

91,15

41,05

 

132,2

5

 

 

Nissan Patrol

 

2

 

2

4

John Hartlief

Oosterwolde

Chevrolet Pick Up

0,1

21,77

-21,87

DIS

4

Rene Kuiper

Oosterwolde

Chevrolet Pick Up

0,1

26,59

-26,69

DIS