! ! ! Vrijdagavond de Duits Klasse en de Standaard 4500 kg ! ! !

TrekkerTrek Fochteloo 2018

 

Onderstaand de startlijst van de Trekkertrek Fochteloo editie 2018

Op de dag zelf is het niet mogelijk van klasses te wisselen en te betalen.

Niet betaald =

niet op de site = 

niet deelnemen!!!

2800 kg - Standaard

 

Startnummer Naam Woonplaats Merk Type
28 - 1 Gert Vogelzang                Boerakker                 International                633
28 - 2

Jan Zwama

Leek

International

433

28 - 3 Peter de Jong 't Zand Ford 4600
28 - 4 Koen Wildschut Zevenhuizen David Brown 990
28 - 5 Jan Wildschut Nuis David Brown 990
28 - 6 Peter Veenstra Doezum International 633
28 - 7 Joep Engel Oudkarspel Deutz 5206
28 - 8 Narvin Gritter Nuis International 533
28 - 9 Wim Roeles Huis ter Heide Ford Major
28 - 10 Michiel van Harten Fochteloo Fiat 640
28 - 11 Jaco van Houten Boerakker Inter 633
28 - 12 Gerke Vogelzang Boerakker Inter 633
28 - 13 Daniel Reinbergen Zorgvlied Massey Ferguson 155
28 - 14        
28 - 15        

Oldstock

         
         
         
         
         
         
         
         

 

 


4 X 4 Pick Up Klasse Vol Gas     Opgeven kan nog bij Remco Aalbers 0620171017

4x4 - 1 Rowin Aalbers Fochteloo Volkswagen Amarok
4x4 - 2 John Hartlief Oosterwolde Chevrolet Pick Up
4x4 - 3 Rene Kuiper Oosterwolde Chevrolet Pick Up
4x4 - 4 Jan Wicherts Fochteloo Chevrolet Pick Up

 

Voorbeeld

3500 kg - Standaard

Startnummer Naam Woonplaats Merk Type
35 - 1

Rene Westgeest

Houtigehage

Fendt

308 ls

35 - 2 Peter de Jong 't Zand Ford 4600
35 - 3 Willem Pander Gorredijk Deutz 8006
35 - 4 Bert Jan Hofstra Oudehorne International 844
35 - 5 Jouke Bouma Oldehove IHC 856
35 - 6 J. Kruims Zevenhuizen Fendt 108 ls
35 - 7 Joep Engel Oudkarspel Deutz 5206
35 - 8 Arnold Platje Dalfsen Deutz D6806
35 - 9 Peter Westgeest Houtigehage International 844s
35 - 10 Nieko Boer Smilde David Brown 990
35 - 11 Gert Vogelzang Boerakker International 633
35 - 12 Wim de With Boerakker Fendt 106ls
35 - 13        
35 - 14        
35 - 15        

 

4500 kg - Standaard - Vrijdagavond 13 April ! ! !  vanaf 18.30 uur

Startnummer Naam Woonplaats Merk Type
45 - 1

Bart Westgeest

Houtigehage

New Holland

TI 90 a

45 - 2 Jacob Wildschut Zevenhuizen International 844
45 - 3 Koen Wildschut Zevenhuizen International 856 xl
45 - 4 Martin Smits Yde Massey ferguson 1104
45 - 5        
45 - 6 Willem Kuipers Surhuizum John Deere 3130
45 - 7 Danny de Jong Zevenhuizen Ford  6500
45 - 8 Diedrik van Slooten Zevenhuizen Ford 7095
45 - 9 Patrick de Vries Fochteloo Case IH 856xl
45 - 10 Stefan Wolthoff Nijeholtpade International 1046
45 - 11 Jan Hingstman Loon Deutz 7506
45 - 12 Michiel de Vries Fochteloo Ford 7810 III
45 - 13        
45 - 14        
45 - 15        
45 - 16 reserve        
45 - 17 reserve        
45 - 18 reserve        

 


 

5500 kg - Standaard

Startnummer Naam Woonplaats Merk Type

55 - 1

Peter Driesse

St. Maartensvlotbrug

International

1246

55 - 2 Mark Beijert Waskemeer John Deere  6310
55 - 3 Henk Smits Noordwijk Volvo BM 800
55 - 4 Roy Selles Beilen Ursus 216
55 - 5 Wilko Vochteloo Smilde Massey Ferguson 1135
55 - 6 Tim Post Gasteren International 955
55 - 7 Jan Jaap Hoogland Burgerbrug Farmall 806
55 - 8 Franke van der Lei De Wilp John Deere 3130 ls
55 - 9 Jeroen Bakker Hijken Deutz 13006
55 - 10 Anjo van der Maas Schagen Fiat 88-94

55 - 11

Anne van Dijk Gieten Case 1056 xl
55 - 12

Henry Tingen

Haulerwijk Ford 8210
55 - 13 Jordy Manning Drouwenermond Inter 956 xl
55 - 14 Ard Stavenga Oldehove Case 1056 xl
55 - 15 Anne te Velthuis Gasselternijveen International 1055
55 - 16 Gertjan Deddens Ter Apel Ford  6810
55 - 17 Alwin Hatzmann Beilen Steyr  8130
55 - 18 Marijn Hatzmann Beilen Steyr 8110
55 - 19 Ruben Wasse Hijken Valtra Valmet 6550
55 - 20 Martin Smits Yde Massey Ferguson 1104
55 - 21  Jan Ottens Noordscheschut Steyr 8130
55 - 22  Petra Boersema Oldekerk International 1246
55 - 23  Stefan Wolthoff Nijeholtpade International 1046t
55 - 24  Mark Nap Nijeholtpade Fiat 1000dt Super
55 - 25  Roy Bomhof Dalfsen Volvo BM 800
55 - 26 Jan Romar Julianadorp Volvo BM 700 turbo

55 - 26

Ronald de Jong

Haulerwijk Deutz Fahr Agrotron k420
01        
         

 


 

7000 kg - Standaard

Startnummer Naam Woonplaats Merk Type
70 - 1 Sander Verwaijen Hijken Case 1455
70 - 2 Jakob de Vries Marum Volvo BM 810
70 - 3 André van Bergen Hijken Deutz 13006
70 - 4 Martin Verschoor 't Zand Fiat 88-94
70 - 5 Hilco Ausma Zevenhuizen John Deere 6920
70 - 6 Sipke Ausma Zevenhuizen John Deere 6820
70 - 7 Stefan Houweling Grootegast International 1246
70 - 8 Rowin Aalbers Fochteloo Fendt 612
70 - 9 Frank Roeles Zeijen Case IH 1056xl
70 - 10 Jaap Drent Zevenhuizen Case IH 1455xl
70 - 11  Sander van der Linden Nieuwehorne Deutz  10006
70 - 12  Stefan Voorburg Zevenhuizen Fendt 712
70 - 13         
70 - 15 reserve        

9000 kg - Standaard

Startnummer Naam Plaats Merk Type
90 - 1 Jouke Bouma Oldehove International 1455 xl
90 - 2 Peter Burger 't Zand Renault Ares 836
90 - 3 Daniel Peeks Hijken Case 1455
90 - 4        
90 - 5 Roelf Tienstra De Wilp John Deere 4640
90 - 6 Yordi Kleene Balkbrug New Holland t7050
90 - 7 John Dobbe Makkinga New Holland t7040
90 - 8 Brian Paas Spier Massey Ferguson 7616
90 - 9 Anne Feenstra Makkinga Deutz Agrostar 6.81
90 - 10 Marvin Gritter Nuis John Deere 6155r
90 - 11 reserve        
90 - 12 reserve        

 


11000 kg - Standaard

Startnummer Naam Plaats Merk Type
110 - 1 Sander Verwaijen Hijken Case 1455
110 - 2 Rik van Dommelen Heino Fendt 926 vario
110 - 3 Mitchel Brugman Balkbrug Fendt 936
110 - 4 Arne Waninge Fluitenberg Fendt 926
110 - 5        
110 - 6        

13000 kg - Standaard

Startnummer Naam Plaats Merk Type
130 - 1 Mitchel Brugman Balkbrug Fendt 936
130 - 2 Arne Waninge Fluitenberg Fendt 926
130 - 3        
130 - 4 Niels Tigelaar Schoonebeek John Deere 8630
130 - 5        
130 - 6  

2500 kg - Sport

Startnummer Naam Woonplaats Merk Type
25sp - 1        
25sp - 2        
25sp - 3        
25sp - 4        
25sp - 5        

 


 

3500 kg - Sport

Startnummer Naam Woonplaats Merk Type
35sp - 1 Maine Ponne Jubbega Volvo BM 650
35sp - 2 Black Ugly Langezwaag Belarus  
35sp - 3 Wouter Hof Langezwaag Belarus bx 100
35sp - 4        
35sp - 5        

 

5500 kg - Sport

Startnummer Naam Woonplaats Merk Type
55sp - 1        
55sp - 2        
55sp - 3        
55sp - 4        
55sp - 5        
55sp - 6        

 

3500 kg Hobby Sport

Startnummer Naam Woonplaats Merk Type
35hs - 1 Miko ten Hoor Waskemeer Fiat 85-90
35hs - 2        
35hs - 3        
35hs - 4        
35hs - 5        
35hs - 6        

 


 

4500 kg - Hobby Sport

45hs - 1                                                                                                          
45hs - 2        
45hs - 3        
         
         
         
         

 

Voorbeeld

5500 kg - Hobby Sport

Startnummer Naam Woonplaats Merk Type
55hs - 1        
55hs - 2        
55hs - 3        
55hs - 4        
55hs - 5        
55hs - 6        

7000 kg - Hobby Sport

Startnummer Naam Woonplaats Merk Type
70hs - 1 Wienco Remmelink Een Massey Ferguson 8160
70hs - 2 Hepke Beintema Waskemeer Volvo BM 810
70hs - 3 Johny ten Hoor Waskemeer Fiat 160-90
70hs - 4        
70hs - 5 Hielke Hoogland Burgerbrug International 1455xl
70hs - 6        

 


 

Damesklasse tot 5500 kg

Startnummer Naam Woonplaats Merk Type
D - 1 Susan Romar ( Danoontje Power) Julianadorp Fiat 88-94
D - 2 Diva van Bergen Hooghalen Deutz 13006
D - 3 Ilona van der Gun Spier John Deere 3650
D - 4 Anne van Elp Wapserveen Fendt 311
D - 5        
D - 6        

Duo tot 15 Ton - 1x Slepen ! ! !

Startnummer Naam Woonplaats Merk Type
Duo - 1

Franke van der Lei / Jacob de Vries

De Wilp / Marum

John Deere / Volvo BM

3130 ls / 810

Duo - 2

Jouke Bouma / Ard Stavenga

Oldehove International / International

1455 xl / 1056 xl

Duo - 3

Sander van Bergen / Daniel Peeks

Assen Deutz / Case

13006 / 1455

Duo - 4

Alwin Hatzmann / Jan Otten

Beilen Steyr / Steyr

8130 / 8130

Duo - 5

Martin Verschoor / Peter Burger

't Zand

Fiat / Renault Ares

88-94 / 836
Duo - 6 Sipke Ausma / Hilco Ausma Zevenhuizen John Deere 6820 / 6920
Duo - 7 Mts. van der Gun Spier Claes Axtion / John Deere 800 / 3650
Duo - 8 Geweun gas der bij Nijeholtpade

Fiat / Case

1000dt Super / 1056xl

Duo - 9 Rik van Dommelen / Roy Bomhof Heino

Fendt / Volvo BM

926 / 800

Duo - 10 Jaap Drent / Mark Beijert Zevenhuizen Case IH / IH 1455xl / 1055

VOL !!!

Alleen op reservelijst mogelijk!!!

     

Duitse Klasse 8 ton - Vrijdagavond 13 April ! ! ! vanaf 18.30 uur

Startnummer

Naam                  

Woonplaats

Merk

Type

Dts - 1 Wienco Remmelink Een Massey Ferguson 8160
Dts - 2 Daniel Peeks Hijken Case 1455
Dts - 3 Stefan Houweling Grootegast International 1246
Dts - 4 Rowin Aalbers Fochteloo Fendt 612
Dts - 5 Jaap Drent Zevenhuizen Case IH 1455xl
Dts - 6 Anne Feenstra Makkinga Deutz Agrostar 6.81
Dts - 7 Wesley van der Gun Haule New Holland 7540
Dts - 8 Frank Roeles Zeijen Case IH 1056xl
Dts - 9        
Dts - 10        
Dts - 11        
Dts - 12        
Dts - 13        
Dts - 14        
Dts - 15        
Dts - 16 reserve        
Dts - 17 reserve        
Dts - 18 reserve